Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Pouze ranní / Výroba pergol / Bruntál

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Bruntál
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Lenka Švajčáková, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáme nového kolegu do výroby pergol v Bruntále. Ideální kandidát by měl mít odborné vyučení bez maturity a rád pracovat rukama. Zkušenosti v oboru jsou vítány, ale nejsou podmínkou - rádi vás zaučíme.

Práce je vhodná spíše pro muže (u větších rozměrů pergol je konstrukce těžší).

Náplň práce

  • Obsluha strojů pro výrobu pergol (pila, CNC stroje),
  • Manuální práce spojené s výrobou pergol, (nejedná se o dřevěnou konstrukci, vyrábíme bioklimatické pergoly s kovovou konstrukcí, průměrná cena pergoly je 250.000 Kč),
  • Montáž pergol podle technické dokumentace,
  • Pouze ranní.

Co od Vás očekáváme

  • Odborné vyučení bez maturity,
  • Zkušenosti s obsluhou strojů jsou výhodou,
  • Čtení výkresové dokumentace,
  • Manuální zručnost a technické myšlení,
  • Spolehlivost a pečlivost,
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Co Vám můžeme nabídnout

  • Hrubá mzda 30000 Kč - 40000 Kč
  • Hlavní pracovní poměr,
  • Prohlídka pracoviště probíhá každý týden, nástup 13.5.
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Odbory - proč a jak je založit

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

bonus bonusy Bor Bruntál den dokumentace hlavní hledám HR hrubá hrubá mzda IT kandidát Most mzda nabídka náplň práce nové občerstvení pečlivost pergoly plat práce pracoviště pracovní pracovní poměr prohlídka prostředí průměrná příspěvek SOU stravování týden vhodná výroba zkušenosti Zruč životopis dokument finanční kov myšlení na pracovišti náplň obor obsluha odbor odborné poměr PR prémie přátelské přátelské prostředí případ schopnost stroj technické tým výroby vyučení zkušenost